Voorzitters sinds 1954

gravel

Karel van Spengen 1954 1960
Cor de Rie 1960 1963
J. Kramps 1963 1966
Gert van Reenen 1966 1969
Pim Ooms 1969 1-9-1972
Jan Rosman 1-9-1972 28-9-1978
John Smit 28-9-1978 2-10-1981
Michiel Verschoor 2-10-1981 12-6-1984
Jan van Diessen 12-6-1984 26-6-1992
Gerrit van der Waals 26-6-1992 7-7-1995
Jan van Diessen 7-7-1995 14-8-1998
Ton van Dijk 14-8-1998 1-7-2003
Rob van Velzen 1-7-2003 30-6-2006
Jan Boelens 30-6-2006 9-2-2007
Gerrit van der Waals 9-2-2007 2-7-2009
Wieger Schotanus 2-7-2009